Tokajské vína

Registrácia

Korekným vyplnením následného formulára sa zaevidujete medzi našich stálych klientov. Po registrácii Vám bude zaslaný informatívny e-mail, na uvedenú adresu, o realizovanej registrácii. Svojou registráciou vyjadrujete súhlas s prevádzkovými pravidlami webu a s obchodnými podmienkami, vrátane uznesenia o ochrane osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie.

* Meno
* Priezvisko
Firma
* Ulica, číslo
* Mesto
PSČ
IČO
DIČ
IČ DPH
* Prihlasovacie meno
* Prihlasovacie heslo
* Potvrdenie hesla
* Telefón
* E-mail
Poznámka
Obchodné podmienky

Dodacie podmienky

Dodací termín je v závislosti od skladu už od 24 hodín. Dodanie avizujeme telefonicky, alebo e-mailom pri potvrdení objednávky. S tovarom dodávame daňové doklady, záručný list, návod na použitie a tlačivo zaznamenávajúce obsah dodávky. Pri platbe na predfaktúru je dodacia doba rovnaká, ale začína sa počítať od pripísania platby na náš účet, pokiaľ sa nedohodne inak.

Spôsob dodania

Objednaný tovar dopravujeme až k Vám prepravnou službou,poštou, prípadne si ho môžete vyzdvihnúť v pracovnej dobe na našej predajni.

Záruky, reklamácie

Na dodaný tovar poskytujeme záruku v lehote ako je uvedená pri danom type tovaru. Záruka sa vzťahuje na výrobné vady. Záruka sa netýka vád spôsobených nesprávnym používaním a prirodzeným opotrebením. Reklamácie sa uplatňujú písomne. Reklamovaný tovar je potrebné doručiť na náklady zákazníka na nami určené miesto v SR. Opravený, alebo vymenený reklamovaný tovar dopravíme na Vašu adresu v SR na naše náklady.

Obchodné podmienky platia podľa aktuálneho obchodného zákona.

Údaje označené * sú povinné
Poslať stránku | Vytlačiť stránku | Opýtať sa k téme | webdesign © bart.sk